niedziela, 18 stycznia 2015

Podstawowe kształty stosowane w quillingu

Witam serdecznie :)

Dziś chciałabym Wam pokazać podstawowe kształty jakie możemy uzyskać zwijając nasze papierki ;) czyli bawiąc się w "quilling" ;)

I tu chciałabym podziękować za WIELKĄ pomoc Philippowi Schlattmannowi bowiem tym razem to właśnie On był moim fotografem :) !!!

Te pokazane tu przeze mnie kształty, jak sami się przekonacie to jedynie wstęp do świata quillingu ;) Dzięki nim będziecie mogli stworzyć każdy obraz jaki Wam podpowie wyobraźnia :)
Podstawą każdego kształtu jest "kółko", z niego to właśnie powstają wszystkie wzory ... a żeby nasze kółka nie odbiegały zbytnio od siebie wielkością, przyda nam się szablon do quillingu - umożliwiający nam rolowanie kółek o tej samej srednicy:)

PODSTAWOWE KSZTAŁTY


Oto przykładowy szablon z kółkami do quillingu :


Możecie również spotkać się z innym rodzajem szablonu, a mianowicie z szablonem do tworzenia gotowych kształtów tj. serc, kwadratów ... jest on bardzo wygodny gdyż jak jego poprzednik ułatwi nam w dużej mierze naszą prace ;)
Ten, który ja posiadam ma wmontowaną pod spód korkową tablice, dzięki której możemy w łatwy sposób formować nasze wzory :)

Udanych i owocnych rolowanych eksperymentow ... ;)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz